USD: 0,00
EURO: 0,00
GBP: 0,00

Zafer Turnuvasına 8 takım katılacak

Zafer Turnuvasına 8 takım katılacak

Eğirdir Belediyesinin organize ettiği Birinci Eğirdir Futbol Zafer Turnuvası Çarşamba günü 8 takımın iştiraki ile başlayacak. Pandemi salgını nedeni ile Türkiye’de hiçbir kulübün cesaret edemediği spor müsabakasına Eğirdir Belediyesi gerekli önlemleri alarak Çarşamba günü başlayacak.

8 takımın iştirak ettiği bunlardan Antalyaspor, Ankaragücü, Denizlispor süper ligde, Serik Belediyesi 2. Ligde, Isparta IYAŞSPOR, Akdeniz Futbol Akademisi, Gelendost Belediyespor, Eğirdir Belediyespor olmak üzere 8 takımın iştiraki ile 26 Ağustos Zafer Turnuvasında 1. gelenlere Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu tarafından kupa takdim edilecek.

Belediye Başkanı Veli GÖK turnuva için şunları söyledi; ‘Uzun zamandan bu yana bu turnuvayı düşünüyorduk, kulüplerinde ısrarı üzerine turizm cenneti olan Eğirdir’imizde bir ilki gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Bu turnuvada sayın valimizin katkılarıda büyüktür. Ben gelecek olan bütün takımlara başarılar dileriz. Biz gerekli olan koronavirüs tedbirleri alarak turnuvaya hazırız.’ dedi.