USD: 0,00
EURO: 0,00
GBP: 0,00

Yusuf Erdoğan’dan tam destek

Yusuf Erdoğan’dan tam destek

Isparta’nın Türk futbolundaki gururu Kasımpaşasporlu Yusuf Erdoğan, hafta sonu Ispartaspor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan’ı ziyaret etti. Kulübe sonuna kadar destek olacağını belirten Yusuf Erdoğan, önemli mesajlar verdi.

 

Isparta’nın yetiştirdiği önemli futbolculardan Yusuf Erdoğan, memleketine olan sevgisiyle gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Her fırsatta şehre gelen, gelemediği takdirde de İstanbul’da ki Ispartalılarla bir araya gelen Yusuf Erdoğan son olarak Isparta Spor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan’ı ziyaret etti. 2020-2021 sezonunda TFF 3’ncü ligde mücadele edecek olan Isparta Spor’a destekler çığ gibi büyüyor.

ZİYARETTE TRANSFERLER KONUŞULDU

Ziyarette, Isparta Spor’u çok sevdiğini ve takımın hakkının Süper Lig olduğunu ifade eden başarılı futbolcu Yusuf Erdoğan: ‘Çok yakından tanıdığım, sevdiğim ve saygı duyduğum Atakan Yazgan Başkanımızı ziyaret etmekten son derece mutluyum. Şehrimizin takımını el birliğiyle en üste çıkarmak hepimizin görevidir. Şehrimizde bir futbol aşkı var. Bu şehre ve taraftara süper lig yakışır. İnşallah basamaklar birer birer çıkırılır, takımımız hak ettiği yere gelir. Şahsım olarak takım için ne yapmam gerekiyorsa  hazırım” dedi.

YUSUF ERDOĞAN HEPİMİZİN GURURU

Milli Futbolcu ve Kasım Paşa Spor’un başarılı oyuncusu Yusuf Erdoğan ile her zaman gurur duyduklarını ifade eden Isparta Spor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan: ‘Yusuf bizim evladımızdır. Şehrimizi süper lig de başarıyla temsil etmektedir. Kendisi daha önce olduğu gibi yeni sezonda da bizlere destek olacaktır. Yusuf Erdoğan desteğini her zaman hissettiren bir Ispartalı kardeşimizdir. Kendisine yeni sezonda ve bütün futbol hayatında başarılar dilerim” dedi.

ZİYARETTE DAHİ BOŞ DURMADI

Atakan Yazgan’ı ziyaret eden Yusuf Erdoğan, bazı futbolcularla temas kurarak transfer çalışmalarına katkı verdi. HABER MERKEZİ