USD: 0,00
EURO: 0,00
GBP: 0,00

Kaymakam Yılmaz, köylerde vatandaşlarla bir araya geliyor

Kaymakam Yılmaz, köylerde vatandaşlarla bir araya geliyor

Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz, beraberinde çeşitli daire amirleri ile birlikte bazı köylere ziyaretler gerçekleştirdi.

 

Geçtiğimiz hafta önce Altıkapı Köyü’nü ziyaret eden Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz ve beraberindekiler, önce muhtarla, ardından da vatandaşlarla görüşerek talepleri tespit ettiler.

Kaymakam Yılmaz ve beraberindekiler daha sonra Bahtiyar Köyü’nü ziyaret ederek muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldiler. Burada da Bahtiyar Köyü’ nün sorunları ve vatandaşların istekleriyle ilgili bilgi alan Kaymakam Yılmaz, daire amirlerinden sorunlarla ilgili çalışma yapmalarını istedi.

Toplantı sonrasında Kaymakam Aytekin Yılmaz ve beraberindekiler, çeşitli kamu kurumlarında inceleme ve ziyaretler gerçekleştirdiler.

Vatandaşlar Kaymakam Yılmaz’ın bu ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Kaymakam bey, sağolsun bizlerin ayağına gelerek sorunlarımızı dinledi. Kendisi daha önce bizi düşünerek pazartesi öğle saatlerinde daireleri açık tutuyor. Bize verdiği değerden dolayı kaymakamımıza teşekkür ediyoruz.” dediler.