USD: 0,00
EURO: 0,00
GBP: 0,00

Başkan Tural’a Kunduracı Esnafından Teşekkür   

Başkan Tural’a Kunduracı Esnafından Teşekkür  

Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mehmet Dolaksız, beraberinde tuhafiyeci esnafı ve  Kunduracı sitesi esnafı ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural’ı ziyaret etti. Site esnafı, indirim günleri etkinliği dolayısıyla Başkan Tural’a teşekkür ederken, indirim günlerinin devamı yönünde talepte bulundular.

Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mehmet Dolaksız, tuhafiyeci esnafı ve Kunduracı sitesi esnafı ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural’a ziyarette bulundu. Dolaksız, ziyarete ilişkin açıklamasında 4 yıllık görev süreleri içinde Birlik Başkanı Ahmet Tural’ın her an desteğini gördüklerini belirterek “ Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.  Sizlerle beraber 4 yıllık hizmet süremiz içinde şahsınızın önderliğinde esnafımıza güzel hizmetler yapmaya çalıştık. Toplum olarak sıkıntılı geçen pandemi süreci yaşadık. Bu sıkıntılı günlerimizde bizi hiç yalnız bırakmadınız. Gerek işyerlerinin dezenfektesi, esnafa maske dağıtılması, maddi durumu zor durumda olan esnafa gıda kolisi dağıtılması pandemiden dolayı kapalı olan semt pazarlarının açılması, için yapmış olduğunuz ilgili kurumlar ilgili destek ve çözüm için görüşmeleriniz ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz.   Sayın Başkanım bugün Kunduracılar Sitesi esnafımızla birlikte, sizlere minnettarlığımızı sunmak teşekkür etmek için buradayız. Site esnafımızdan indirim günleri düzenlenmesi yönünde bir talep oldu. Sizler de bu talebimize olumlu yanıt vererek hemen çalışma başlattınız.  Çok güzel, coşkulu bir açılışla indirim günleri başladı. 21 gün süren bu etkinlik sayesinde, sitede hareketlilik yaşandı. Fiyat artışlarının olduğu bir dönemde kunduracı esnafımız gerçek indirimlerle kaliteli ürünleri müşterilerine sundu. Böylece hem esnafımız kazandı hem de vatandaşımız kazandı. Sizlere katkılarınızdan verdiğiniz destek dolayısıyla esnafımız adına teşekkürlerimi iletiyorum. Başkanım sizlerden talebimiz bu etkinliğin önümüzdeki yıllarda da sürdürülmesidir.  Kıymetli başkanım ayrıca bugüne kadar bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Her zaman bizlerin yanında oldunuz. Sorunlarımızın çözümünde kapınızı bize daima açtınız. Esnafımızın ve odamıza göstermiş olduğunuz ilgi alaka dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum. Başkanım Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin.  Bu vesileyle yeni yılınızı da tebrik ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileğiyle bir kez daha verdiğiniz destekler için teşekkürlerimi sunuyorum”  dedi

PANDEMİDE GÜZEL BİR  BİRLİKTELİK SAĞLADIK

Birlik Başkanı Ahmet Tural da Dolaksız’a güzel temennilerinden ve ziyaretlerinden  dolayı teşekkür ederek “Her zaman her yerde söylüyoruz salgından en çok etkilenen esnaf ve sanatkarımız oldu. Bizler de Esnaf Odaları Birliği olarak oda başkanlarımızla birlikte imkanlarımız ölçüsünde esnafımızın taleplerinin yerine getirilmesi konusunda hep birlikte bir çalışma yaptık.  Bizim burada kendi başımıza bir şey yapmamız mümkün değil.  Bizi biz yapan birlikteliğimiz. Bu birlikteliğimiz daim olsun. Hiçbir zaman bozulmasın. Pandemi sürecinde güzel bir birliktelik sağladık. Bundan da esnafımızın en asgari düzeyde zarar görmesi hatta zarar görmeden çıkması için yetkili kurumlarla kuruluşlarla Ankara’da ve gerekli görülen yerlerde sizlerin hak hukukunu kanunlar çerçevesinde korumaya devam ettik. Devletimiz bu süreç içerisinde esnafımıza yardımcı olduğu konular oldu eksik tarafları oldu ve eksik tarafları dile getirmek suretiyle çözüme kavuşturulduğu yerler oldu. Bundan dolayı da teşekkür ederiz. Eksik kalan yerlerin de zaman içerisinde tamam olacağına inanıyoruz. Tabiî ki 4 yıllık süre içerisinde Mehmet Dolaksız başkanımız başta olmak üzere yönetim, denetim tüm esnafımızla birlikte ilimizde esnaf teşkilatı olarak hem oda hem birlik buraları hep beraber yöneterek geldik.  Önümüzdeki dönem içerisinde de yeniden seçimler yapılacak yeniden başkanlarımız yöneticilerimiz seçilmek suretiyle yeni bir seçim takviminden sonra hizmet yarışına hep beraber gireceğiz. Öncelikle Isparta’daki tüm esnaf ve sanatkarımıza bu birlik ve beraberliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

AMACIMIZ İNDİRİM ETKİNLİĞİNİ ŞEHRİN GENELİNE YAYMAK

Tabi Kunduracılar Sitesi esnafımızdan bize gelen talepler doğrultusunda indirimli günler yapalım denildi. Kunduracılar esnafımız ve oda başkanımızla birlikte bizlerde bir çalışma yapalım dedik bu çalışmamızı yaptık yine orada Isparta halkımızla birlikte görkemli bir şekilde açılış gerçekleştirdik. Protokolün katılımlarıyla birlikte tüm katılanlara da teşekkür ediyoruz. Bu Süreçte de telefonla ve yüz yüze görüştüğümüz arkadaşlarımızla bu kampanyanın hem esnaf için hem vatandaş için olumlu olduğu izlenimini hem vatandaştan hem esnaftan aldık.  Bundan da büyük mutluluk duyduk. İnşallah bunu önümüzdeki dönemlerde de yine hem yazın hem kışın yapmak suretiyle hem vatandaşımız faydalansın hem esnafımız para kazansın istiyoruz. Biz bunun sadece kunduracılar sitesinde kalmasını istemiyoruz  bunu tüm ilimize yayalım istiyoruz.  Yani her tarafta bir aktivite yapalım bir şenlik olsun bir hareket olsun.  Hani atalarımızın bir sözü var. Her harekette bir bereket vardır diye inşallah ilimizde yeni dönem sağlık sıhhat içerisinde birlik beraberlik içerisinde genel kurullarımızı tamamladıktan sonra yine 4 yıllık bir harita çizilir. Oda başkanlarımızla birlikte ne yaparız ne yapabiliriz diye.  Bizim işimiz esnaf esnafın işi ne kadar iyi olursa biz o kadar iyi oluruz. Esnafımıza gereken her türlü desteğin verilmesi noktasında  hem ilimizde Esnaf Odaları Birliği olarak,  hem  odalarımız hem kooperatiflerimiz çatı örgütümüz TESK ve buna bağlı federasyonlar ve TESKOMB olarak Ankara’daki diyaloglarımızın en yüksek derecede olduğunu söylememe gerek yok.  İnşallah önümüzdeki süreçte de   yine en iyi hizmeti yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın . Allah birlikteliğinizi beraberliğinizi daim eylesin Allah işlerinizde hayırlı bol kazançlar versin.  Ben de sizlerin 2022 yılını kutluyor sağlıklı sıhhatli bereketli bir yıl olmasını ve yangın, sel, hastalık olmadan geçen bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

SİTE ESNAFI İNDİRİM GÜNLERİNİN DEVAMINI İSTEDİ

Kunduracılar Sitesi esnafı da Birlik Başkanı Tural’a teşekkürlerini ileterek “Vermiş olduğu desteklerden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir etkinlik oldu. Allah sizden razı olsun. Site esnafı olarak indirim günleri etkinliğinin  devam etmesini talep ediyoruz” diye konuştular. (HABER MERKEZİ)